A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po meczu miałem niezłego nerwa:)))) ale teraz mi już trochę przeszło i powiem tylko jedno dziewczyny jak chcecie, żeby kibice dawali z siebie wszystko na meczach to nie możecie grac takiej padaczki. Czekam na pełną rehabilitację w środowym meczu z Kielcami, który odbędzie się wyjątkowo na Kościuszki o 18.Wstęp wolny wszyscy przychodzimy w czapkach Mikołaja!!!!!
czy ktos moglby odpowiedziec na pytanie: ile one mniej wiecej zarabiaaj miesiecznie za te zenade?
Jeżeli trener zespołu mówi, że nie wie gdzie leży przyczyna przegranego meczu!!!! To taki trener powinien podać się od razu do dymisji. Ludzi co to za wypowiedź????
Oczywiście, że po takiej wypowiedzi trenerowi powinno się podziękować za pracę i jej efekty. No, ale nie w Starcie.