14
04.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po meczu miałem niezłego nerwa:)))) ale teraz mi już trochę przeszło i powiem tylko jedno dziewczyny jak chcecie, żeby kibice dawali z siebie wszystko na meczach to nie możecie grac takiej padaczki. Czekam na pełną rehabilitację w środowym meczu z Kielcami, który odbędzie się wyjątkowo na Kościuszki o 18.Wstęp wolny wszyscy przychodzimy w czapkach Mikołaja!!!!!
PG (2011.12.05)

info

0  
  0
czy ktos moglby odpowiedziec na pytanie: ile one mniej wiecej zarabiaaj miesiecznie za te zenade?
(2011.12.05)

info

0  
  0
Jeżeli trener zespołu mówi, że nie wie gdzie leży przyczyna przegranego meczu!!!! To taki trener powinien podać się od razu do dymisji. Ludzi co to za wypowiedź????
Trenerka (2011.12.06)

info

0  
  0
Oczywiście, że po takiej wypowiedzi trenerowi powinno się podziękować za pracę i jej efekty. No, ale nie w Starcie.
(2011.12.06)

info

0  
  0