UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po meczu miałem niezłego nerwa:)))) ale teraz mi już trochę przeszło i powiem tylko jedno dziewczyny jak chcecie, żeby kibice dawali z siebie wszystko na meczach to nie możecie grac takiej padaczki. Czekam na pełną rehabilitację w środowym meczu z Kielcami, który odbędzie się wyjątkowo na Kościuszki o 18.Wstęp wolny wszyscy przychodzimy w czapkach Mikołaja!!!!!

PG