UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście, że po takiej wypowiedzi trenerowi powinno się podziękować za pracę i jej efekty. No, ale nie w Starcie.
Oczywiście, że po takiej wypowiedzi trenerowi powinno się podziękować za pracę i jej efekty. No, ale nie w Starcie.