UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli trener zespołu mówi, że nie wie gdzie leży przyczyna przegranego meczu!!!! To taki trener powinien podać się od razu do dymisji. Ludzi co to za wypowiedź????

Trenerka

Anuluj