A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
s, y. f to zawsze było państwo w państwie mieszkanka dla t, r. e, p. ó, w osobni lekarze itd. czasy się zmieniły, sprzęt i taktyka walki również więc po co mają siedzieć w jednostkach i chlać gorzałę
A moje skromne zdanie zdanie jest takie, że pan komorowski likwiduje strategiczne z punktu widzenia obronności Kraju jednostki Braniewo, Elbląg itp robiąc tym samym łatwą drogę na zachód europy dla matki rosji. Obym się mylił, ale coś tu za bardzo zaczyna śmierdzieć i za szybko to postępuje. Pozostanie Partyzantka
To była wspaniała Jednostka świetny 13 Pułk żal że dowiedziałem się o rozwiązaniu nie tak dawno. Tam służyłem (jesień 85-87) i bardzo miło wspominam chwile zajęć w jednostce i poligon Wicko-Morskie. Pozdrawiam chłopaków z 3 i 4 baterii