UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To była wspaniała Jednostka świetny 13 Pułk żal że dowiedziałem się o rozwiązaniu nie tak dawno. Tam służyłem (jesień 85-87) i bardzo miło wspominam chwile zajęć w jednostce i poligon Wicko-Morskie. Pozdrawiam chłopaków z 3 i 4 baterii

Jan13pułk