UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moje skromne zdanie zdanie jest takie, że pan komorowski likwiduje strategiczne z punktu widzenia obronności Kraju jednostki Braniewo, Elbląg itp robiąc tym samym łatwą drogę na zachód europy dla matki rosji. Obym się mylił, ale coś tu za bardzo zaczyna śmierdzieć i za szybko to postępuje. Pozostanie Partyzantka

Wrzaden sposób nie związany z