UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To była wspaniała Jednostka świetny 13 Pułk żal że dowiedziałem się o rozwiązaniu nie tak dawno. Tam służyłem (jesień 85-87) i bardzo miło wspominam chwile zajęć w jednostce i poligon Wicko-Morskie. Pozdrawiam chłopaków z 3 i 4 baterii
Jan13pułk