UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawi mnie co stanie się z infrastrukturą /koszarowce hala stołowka i in/myślę że zostaną właściwie wykorzystane i nie będą świecić pustkami i nie będa marnieć.
wito
Ciekawi mnie co stanie się z infrastrukturą /koszarowce hala stołowka i in/myślę że zostaną właściwie wykorzystane i nie będą świecić pustkami i nie będa marnieć.
wito