UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawi mnie co stanie się z infrastrukturą /koszarowce hala stołowka i in/myślę że zostaną właściwie wykorzystane i nie będą świecić pustkami i nie będa marnieć.

wito

Anuluj