UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja p. i, e. r, d. o, l. ę znowu polska armia wyprodukowała wielu t, rep. owskich emerytów po 18 latach pracy w wieku 37 lat a kto za to wszystko zapłaci my wszyscy obywatele będziemy j, e. b, a. ć do 67 lat
ja p. i, e. r, d. o, l. ę znowu polska armia wyprodukowała wielu t, rep. owskich emerytów po 18 latach pracy w wieku 37 lat a kto za to wszystko zapłaci my wszyscy obywatele będziemy j, e. b, a. ć do 67 lat