23
24.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Generallo ty znajdujesz jakieś pozytywy w swoim życiu? byłeś kiedykolwiek zadowolony z życia? to już jest jakaś choroba jak sie same minusy widzi dookoła LECZ SIĘ !
dr. dolittle (2011.09.25)

info

0  
  0
Pozitivo! Podziwiam ludzi oddających się swojej pasji bez względu na trudności.
Wałsezc Nemein (2011.09.25)

info

0  
  0
gratulacje. super!
(2011.09.25)

info

0  
  0
Dziekuje za zmiane tytulu :)
FAN GWIEZDNYCH WOJEN (2011.09.25)

info

0  
  0
Generallo kmiotku, to był Lord Vader, a nie Wader. Żeby się wypowiadać trzeba być ogarniętym. A poza tym to morda w kubeł malkontencie :))
Star Łor (ner) (2011.09.26)

info

1  
  0
I Luke`a Skywalkera, a nie Lucka Skawakera, księżniczki Lei, a nie Leyi. A pisać też nie umiesz słabeuszu. Co to jest za zdanie: "Siły dobra REPREZENTUJĘ tylko mistrz Yoda" Dobrze, że przeż "ę" nie napisałeś całości "reprezętuję" Zanim japę otworzysz, zastanów się czy inni nie będą szydzili z twojego językowego prostactwa :))
Star Łor (ner ) (2011.09.26)

info

1  
  0
Literówka mi wypadła, ale to z nerw tak zwanych na jęczydupy :) Ma być"przez", a nie "przeż" :)
Star Łor (ner) (2011.09.26)

info

0  
  0
Star Łor (ner) spokojnie, usiądź, odpocznij, zrób czarną szmatę, jak nie pomoże to drugą i trzecią i. .. jedenastą nie ma co sie napinać będziesz w USA to nie takie rzeczy zobaczysz i nie takich oszołomów
Borman (2011.09.26)

info

0  
  0
Byłem, widziałem i. .. jestem pod wielkim wrażeniem. Zamieniłem kilka słów z autorem "eksponatów". Opowiadał o swych dziełach z taka pasją, że aż chciało się słuchać. Człowiek kompletnie zakręcony na punkcie "Gwiezdnych wojen" w pozytywnym znaczeniu. Wielki szacunek dla pasji tego człowieka. P. S. Yoda jest tak realny, że moja córka bała się do niego podejść:)
PawBat (2011.09.26)

info

0  
  0
gratulacje dla pozytywnie zakręconych, wystawa extra.
j23 (2011.09.27)

info

0  
  0