A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Generallo ty znajdujesz jakieś pozytywy w swoim życiu? byłeś kiedykolwiek zadowolony z życia? to już jest jakaś choroba jak sie same minusy widzi dookoła LECZ SIĘ !
Pozitivo! Podziwiam ludzi oddających się swojej pasji bez względu na trudności.
gratulacje. super!
Dziekuje za zmiane tytulu :)
Generallo kmiotku, to był Lord Vader, a nie Wader. Żeby się wypowiadać trzeba być ogarniętym.
A poza tym to morda w kubeł malkontencie :))
I Luke`a Skywalkera, a nie Lucka Skawakera, księżniczki Lei, a nie Leyi.
A pisać też nie umiesz słabeuszu. Co to jest za zdanie: "Siły dobra REPREZENTUJĘ tylko mistrz Yoda"
Dobrze, że przeż "ę" nie napisałeś całości "reprezętuję"
Zanim japę otworzysz, zastanów się czy inni nie będą szydzili z twojego językowego prostactwa :))
Literówka mi wypadła, ale to z nerw tak zwanych na jęczydupy :) Ma być"przez", a nie "przeż" :)
Star Łor (ner) spokojnie, usiądź, odpocznij, zrób czarną szmatę, jak nie pomoże to drugą i trzecią i. .. jedenastą nie ma co sie napinać będziesz w USA to nie takie rzeczy zobaczysz i nie takich oszołomów
Byłem, widziałem i. .. jestem pod wielkim wrażeniem. Zamieniłem kilka słów z autorem "eksponatów". Opowiadał o swych dziełach z taka pasją, że aż chciało się słuchać. Człowiek kompletnie zakręcony na punkcie "Gwiezdnych wojen" w pozytywnym znaczeniu. Wielki szacunek dla pasji tego człowieka.
P. S. Yoda jest tak realny, że moja córka bała się do niego podejść:)
gratulacje dla pozytywnie zakręconych, wystawa extra.