UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I Luke`a Skywalkera, a nie Lucka Skawakera, księżniczki Lei, a nie Leyi. A pisać też nie umiesz słabeuszu. Co to jest za zdanie: "Siły dobra REPREZENTUJĘ tylko mistrz Yoda" Dobrze, że przeż "ę" nie napisałeś całości "reprezętuję" Zanim japę otworzysz, zastanów się czy inni nie będą szydzili z twojego językowego prostactwa :))
Star Łor (ner )