23
24.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rewelacyjny pomysł! Przepiękne modele Adama i Marka! Yoda i Watto pani Katarzyny jak żywi! To majstersztyk!!! Byłem pod wrażeniem i długo nie mogłem oderwać od nich oczu. Moje dzieciaki przykleiły się do gablot z pojazdami z Lego i minifigurkami. Gratulacje dla organizatorów za zgromadzenie i umiejętne wyeksponowanie na tak niewielkiej przestrzeni tylu atrakcyjnych eksponatów! Oby tak dalej!!! (Może w przeszłym roku?
Rex (2011.09.28)

info

0  
  0
(Może w przyszłym roku?)
Rex (2011.09.28)

info

0  
  0
Bo na MG34,ten Blaster był wzorowany; )
Wilku (2014.02.11)