UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem, widziałem i. .. jestem pod wielkim wrażeniem. Zamieniłem kilka słów z autorem "eksponatów". Opowiadał o swych dziełach z taka pasją, że aż chciało się słuchać. Człowiek kompletnie zakręcony na punkcie "Gwiezdnych wojen" w pozytywnym znaczeniu. Wielki szacunek dla pasji tego człowieka. P. S. Yoda jest tak realny, że moja córka bała się do niego podejść:)
PawBat