UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A my właśnie wróciliśmy z tygodniowej wyprawy po tzw. "wschodniej ścianie" Sejny - Białowieża Wszystkim polecam tą część naszego kraju.
A my właśnie wróciliśmy z tygodniowej wyprawy po tzw. "wschodniej ścianie" Sejny - Białowieża Wszystkim polecam tą część naszego kraju.