53
17.11.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dziewczyna żyje, to najważniejsze. Nie sądze, że jemu coś się wielkiego stanie, bo nie wierzę w elbląski skorumpowany do cna wymiar (nie)sprawiedliwości. Sam doświadczyłem tej "sprawiedliwości". Potrącony na przejściu dla pieszych: umorzenie postępowania ... ale ciekawsze jest dalej ... wobec potrąconego !!! A że biegłym był stary pijaczyna o lepkich rączkach, więc wykręcił, że to pieszy był winien i potrącił samochód /tak wynikało prawie z uzasadnienia/. Rodzice tej dziewczyny powinni gościowi wytoczyć proces cywilny, nie czekać na wynik sprawy ... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto jej w tym pomoże. Ja do dziś żałuję, że tego nie zrobiłem.
x-files (2002.11.19)

info

0  
  0
X-files Tym zajela sie fundacja pomocy ofiarom wypadkow drogowych Lux Spei jak na razie sytuacja wyglada w ten sposob ze kobieta lezy nieprzytomna w szpitalu i najprawdopodobniej reszte zycia moze spedzic na woozku pismo zostalo sierowane do rodziny dziewczyny Mamy nadzieje ze zglosza sie do nas rodzice ( maz ) o ile miala meza adwokat czeka . Poza tym oficjalnie wystapimy do prokuratury z wnioskiem o przyjecie nas jako oskarzycieli pomocniczych.
Lux Spei (2002.11.20)

info

0  
  0
Niech sie ten koles nie czepia autobusow, bo to wlasnie autobusy maja pierwszenstwo przy wyjezdzie z przystanku. Widocznie sprawca tego wypadku o tym nie wiedzial, bo zdawal "bezstresowy" egzamin na prawo jazdy! Takiemu to powinno sie zabrac prawo jazdy do konca zycia!
voophroo (2002.11.20)

info

0  
  0