UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech sie ten koles nie czepia autobusow, bo to wlasnie autobusy maja pierwszenstwo przy wyjezdzie z przystanku. Widocznie sprawca tego wypadku o tym nie wiedzial, bo zdawal "bezstresowy" egzamin na prawo jazdy! Takiemu to powinno sie zabrac prawo jazdy do konca zycia!
voophroo