UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziewczyna żyje, to najważniejsze. Nie sądze, że jemu coś się wielkiego stanie, bo nie wierzę w elbląski skorumpowany do cna wymiar (nie)sprawiedliwości. Sam doświadczyłem tej "sprawiedliwości". Potrącony na przejściu dla pieszych: umorzenie postępowania ... ale ciekawsze jest dalej ... wobec potrąconego !!! A że biegłym był stary pijaczyna o lepkich rączkach, więc wykręcił, że to pieszy był winien i potrącił samochód /tak wynikało prawie z uzasadnienia/. Rodzice tej dziewczyny powinni gościowi wytoczyć proces cywilny, nie czekać na wynik sprawy ... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto jej w tym pomoże. Ja do dziś żałuję, że tego nie zrobiłem.

x-files