UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziewczyna żyje, to najważniejsze. Nie sądze, że jemu coś się wielkiego stanie, bo nie wierzę w elbląski skorumpowany do cna wymiar (nie)sprawiedliwości. Sam doświadczyłem tej "sprawiedliwości". Potrącony na przejściu dla pieszych: umorzenie postępowania ... ale ciekawsze jest dalej ... wobec potrąconego !!! A że biegłym był stary pijaczyna o lepkich rączkach, więc wykręcił, że to pieszy był winien i potrącił samochód /tak wynikało prawie z uzasadnienia/. Rodzice tej dziewczyny powinni gościowi wytoczyć proces cywilny, nie czekać na wynik sprawy ... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto jej w tym pomoże. Ja do dziś żałuję, że tego nie zrobiłem.
x-files