UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech sie ten koles nie czepia autobusow, bo to wlasnie autobusy maja pierwszenstwo przy wyjezdzie z przystanku. Widocznie sprawca tego wypadku o tym nie wiedzial, bo zdawal "bezstresowy" egzamin na prawo jazdy! Takiemu to powinno sie zabrac prawo jazdy do konca zycia!

voophroo

Anuluj