UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta wzruszająca ballada to"kiedy mnie już nie będzie". prawdę mówiąc, wykonanie nie do pobicia, było super i ta gitarka też zarąbista. szkoda że nie ma tego gdzieś na you tubie, posłuchałabym jeszcze tego utworu, ale tylko w wykonaniu Tomka:)