UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ta wzruszająca ballada to"kiedy mnie już nie będzie". prawdę mówiąc, wykonanie nie do pobicia, było super i ta gitarka też zarąbista. szkoda że nie ma tego gdzieś na you tubie, posłuchałabym jeszcze tego utworu, ale tylko w wykonaniu Tomka:)