14
14.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
typowe polaczków komentarze - na biednego nie trafiło (pewnie ukradł, bo przecież uczciwie się nie da zarobić), jakby jechał starym, tanim samochodem (szrot, grat i pewnie bez przeglądu), warszawiak w BMW (krawaciarz z farszafki), jakby jechał NEB (wieśniak w BMW), jak kobieta (baba za kierownicą i pewnie malowała paznokcie), jak stary facet (nie nadaje się bo ma zero refleksu, zabrać mu prawo jazdy), jak młody facet (gówniarz, kto mu dał prawo jazdy), a i najlepszy "tiry na tory" - przeprowadź się gościu na przejazd kolejowy i zostań dróżnikiem jak ci się tak kolej podoba
Kapitan D. Bomba (2011.07.15)

info

0  
  0
ach te wypadki, ciagle coś się dzieje na tej obwodnicy - trzeba likwidować przyczyny a nie skutki.
agent.elblag.pl (2011.07.15)

info

0  
  0
To bmw to nie ze stolnicy tylko naszego kacperka jest.
(2011.07.15)

info

0  
  0
ta bmw to samochód lizingowy czyli wziety na firme tego jezdzi u nas dużo
(2011.07.15)

info

0  
  0