A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
typowe polaczków komentarze - na biednego nie trafiło (pewnie ukradł, bo przecież uczciwie się nie da zarobić), jakby jechał starym, tanim samochodem (szrot, grat i pewnie bez przeglądu), warszawiak w BMW (krawaciarz z farszafki), jakby jechał NEB (wieśniak w BMW), jak kobieta (baba za kierownicą i pewnie malowała paznokcie), jak stary facet (nie nadaje się bo ma zero refleksu, zabrać mu prawo jazdy), jak młody facet (gówniarz, kto mu dał prawo jazdy), a i najlepszy "tiry na tory" - przeprowadź się gościu na przejazd kolejowy i zostań dróżnikiem jak ci się tak kolej podoba
ach te wypadki, ciagle coś się dzieje na tej obwodnicy - trzeba likwidować przyczyny a nie skutki.
To bmw to nie ze stolnicy tylko naszego kacperka jest.
ta bmw to samochód lizingowy czyli wziety na firme tego jezdzi u nas dużo