UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
typowe polaczków komentarze - na biednego nie trafiło (pewnie ukradł, bo przecież uczciwie się nie da zarobić), jakby jechał starym, tanim samochodem (szrot, grat i pewnie bez przeglądu), warszawiak w BMW (krawaciarz z farszafki), jakby jechał NEB (wieśniak w BMW), jak kobieta (baba za kierownicą i pewnie malowała paznokcie), jak stary facet (nie nadaje się bo ma zero refleksu, zabrać mu prawo jazdy), jak młody facet (gówniarz, kto mu dał prawo jazdy), a i najlepszy "tiry na tory" - przeprowadź się gościu na przejazd kolejowy i zostań dróżnikiem jak ci się tak kolej podoba
Kapitan D. Bomba