UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ach te wypadki, ciagle coś się dzieje na tej obwodnicy - trzeba likwidować przyczyny a nie skutki.
agent.elblag.pl
ach te wypadki, ciagle coś się dzieje na tej obwodnicy - trzeba likwidować przyczyny a nie skutki.
agent.elblag.pl