30
14.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To ile w końcu aut brało udział w tym wypadku ? Ciężarowy, osobowy i strazacki ? Widać na fotach cały przód pogięty. No to kierowiec tego słuzbowego pewnie będzie miał przeje. .. u swojego szefa. W Policji za takie coś wyp. .. ze służby
GT (2011.07.14)

info

0  
  0
A kolega policjant vel Podatnik to chciał tylko zaistnieć na szerszym forum zasiewając nutkę fermentu dotyczącą stanu floty Policji, czy może nie chciał tak bezpośrednio podpieprzyć do komendanta że koledzy w białych czapkach nie w pełni używają powierzonego im sprzętu?
(2011.07.14)

info

0  
  0
to było moje autko wszystkich przepraszam za jazde mojej żony
L.Z (2011.07.15)

info

0  
  0
pewnie pani z fiata i reszte załogi była pod wpływem ale nie alkocholu
(2011.07.15)

info

0  
  0
i kolejne osoby poszkodowane, ale co tam skoro i tak się odszkodowanie
agent.elblag.pl (2011.07.15)

info

0  
  0
Vtec to nie zaden ABARTH
(2011.07.16)

info

0  
  1
ooo spoleczniaki szaleja a ciekawy jestem ktory z wielkich kierowcow by tak zareagowal jak pani za kierownica uratowala 3 osoby i siebie w tym brata mojego ziomala wiec zamknac mordy a takiego fiata kazdy z was by chcial
(2011.07.18)

info

0  
  0
po miescie jedzie sie 50km/godz a pani jechala chyba troszke wiecej
(2011.07.27)

info

0  
  0
Pewnie była po czymś
(2011.07.27)

info

0  
  0
to nie był vtec tylko abart
(2011.11.03)

info

0  
  0