A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ile w końcu aut brało udział w tym wypadku ? Ciężarowy, osobowy i strazacki ? Widać na fotach cały przód pogięty. No to kierowiec tego słuzbowego pewnie będzie miał przeje. .. u swojego szefa. W Policji za takie coś wyp. .. ze służby
A kolega policjant vel Podatnik to chciał tylko zaistnieć na szerszym forum zasiewając nutkę fermentu dotyczącą stanu floty Policji, czy może nie chciał tak bezpośrednio podpieprzyć do komendanta że koledzy w białych czapkach nie w pełni używają powierzonego im sprzętu?
to było moje autko wszystkich przepraszam za jazde mojej żony
pewnie pani z fiata i reszte załogi była pod wpływem ale nie alkocholu
i kolejne osoby poszkodowane, ale co tam skoro i tak się odszkodowanie
Vtec to nie zaden ABARTH
ooo spoleczniaki szaleja a ciekawy jestem ktory z wielkich kierowcow by tak zareagowal jak pani za kierownica uratowala 3 osoby i siebie w tym brata mojego ziomala wiec zamknac mordy a takiego fiata kazdy z was by chcial
po miescie jedzie sie 50km/godz a pani jechala chyba troszke wiecej
Pewnie była po czymś
to nie był vtec tylko abart