UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kolega policjant vel Podatnik to chciał tylko zaistnieć na szerszym forum zasiewając nutkę fermentu dotyczącą stanu floty Policji, czy może nie chciał tak bezpośrednio podpieprzyć do komendanta że koledzy w białych czapkach nie w pełni używają powierzonego im sprzętu?