UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kolega policjant vel Podatnik to chciał tylko zaistnieć na szerszym forum zasiewając nutkę fermentu dotyczącą stanu floty Policji, czy może nie chciał tak bezpośrednio podpieprzyć do komendanta że koledzy w białych czapkach nie w pełni używają powierzonego im sprzętu?