UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tępy babsztyl - na takie trzeba uważać! Trzeba być ślepy półgłupem, żeby nie domyślić się, że jedna ciężarówa zatrzymała się na przeciwnym pasie w jakimś celu - w tym wypadku żeby wpuścić drugą ciężarówkę. Niestety facet miał pecha - trafił na tępotę. Mieliście może sytuacje, że wyjeżdżacie z drogi podporządkowanej, na drodze z pierwszeństwem jest korek, wszyscy jadą 20-30 km/h, ale babsztyle udają, że Was nie widzą i żadna nie wpuści? Ja miałem kiedyś 4 baby pod rząd - i dumne mordy, dopiero jako piąty jechał facet i bez problemu wpuścił.

q1q