UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tu jak zawsze tylko zle niedobrze co wy byscie ludzie chcieli wy sami niewiecie tylko wszystko na nie przewrotowcy, trzeba bylo niechodzic na koncert tylko siedziec w domu i jesc. .. .jestescie dziwni

Travolta