UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Było rewelacyjnie :) 7 lipca EOK gra operetki, też pójde, a co! Wolę na operetki niż do Multikina :P Raz w miesiącu można zaznać trochę kultury :))))) Brawo EOKAdaśEOK!

było miło

Anuluj