UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było rewelacyjnie :) 7 lipca EOK gra operetki, też pójde, a co! Wolę na operetki niż do Multikina :P Raz w miesiącu można zaznać trochę kultury :))))) Brawo EOKAdaśEOK!
było miło
Było rewelacyjnie :) 7 lipca EOK gra operetki, też pójde, a co! Wolę na operetki niż do Multikina :P Raz w miesiącu można zaznać trochę kultury :))))) Brawo EOKAdaśEOK!
było miło