22
03.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ugotować ci klopsiki pusty dzbanie? :)
wandaaa (2011.06.05)

info

0  
  0
Mercedes to szrot i koniec. A gadanie, że jest lepszy niż nowe "padaki" wynika z tego, że osoba pisząca tą opinie nigdy nie jechała nowym, sprawnym autem. A u niektórych panuje dziwne przekonanie, że ich samochód jest nalepszy na świecie cokowiek by to nie było. To tyle w tym temacie.
ADAM KORNACKI (2011.06.08)

info

0  
  0