A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ugotować ci klopsiki pusty dzbanie? :)
Mercedes to szrot i koniec. A gadanie, że jest lepszy niż nowe "padaki" wynika z tego, że osoba pisząca tą opinie nigdy nie jechała nowym, sprawnym autem. A u niektórych panuje dziwne przekonanie, że ich samochód jest nalepszy na świecie cokowiek by to nie było. To tyle w tym temacie.