UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jatamen-znawca. loda. z. połykiem jezdzisz pewnie najwyzej buciorkiem bo naweet zeby smigac miejskim to kase "nada"miec pozdrawiam KamilEK

wanda z wupert.....

Anuluj