UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jatamen-znawca. loda. z. połykiem jezdzisz pewnie najwyzej buciorkiem bo naweet zeby smigac miejskim to kase "nada"miec pozdrawiam KamilEK
wanda z wupert.....
jatamen-znawca. loda. z. połykiem jezdzisz pewnie najwyzej buciorkiem bo naweet zeby smigac miejskim to kase "nada"miec pozdrawiam KamilEK
wanda z wupert.....