UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
a miom zadaniem może w koncu zaczną się chatką interesować. jak dni były krótsze to strach było przejść obok, ciągle jakieś dziwne towarzystwo się kręciło, złomiarze rozbierający budynek. raz trafiło mi się, że w biały dzień wychodzą z niego rośli mężczyźni i chcą od przechodzącego akurat przypadkowego chłopaka kasę!! można też powiedzieć, że strzelanie w szyby kościoła również było z podwórka tejże posesji. ten dom sam w sobie straszy a przecież nie jest gdzieś schowany by był problem go nadzorować. w okolicy jest szkoła i boisko i dzieci. .przyznam, że cieszę się z budowy bloku w tamtym miejscu :). .. .co do poszerzania drogi to jestem przeciwko; wystarczająco dużo aut jeździ tam na wariata bardziej proponuję zrobienie ścieżki pieszo-rowerowej, gdyż jest to chodnik bardzo mocno uczęszczany a przy silnych opadach deszczu jest wręcz nie do przejścia :( ruch dwustronny pieszo-rowerowy i chodnik na szerokość czterech płytek - skandal :(( zostawić drzewa, wyciąć krzaki, położyć chodnik i będzie super :)))))
ckgd2