UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

od dłuzszego czasu mnie ten domek interesował chciałam sie zamienic na lokum ale niestety nie mozna bo do rozbiurki idzie taka szkoda :(

mila

Anuluj