A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja także uważam, że gala była niedopracowana, razem to nie miało sensu, osobna Zamachowski i owszem. Nagłośnienie to nieporozumienie.
To trzeba było ją dopracować. najłatwiej jest tylko wszystko krytykować!
A moim zdaniem bylo super, naglosnienie też w końcu to nie koncert disco-polo.
Jar Chojnacki mimo niedyspozycji to obok Cugowskiego, Zamachowskiego i Grońcowej to byl głos najwyższych lotów. .. Jarku więcej dystansu. .. .Cieszę się że nie zrezygnowałeś. .. ..
Bilety były za 70zł!!!! - zatem tekst, ze trzeba było lepiej to zorganizować, jesli się podobało, nie jest za bardzo na miejscu. Ludzie za to zapłacili. ..
I za dużo za to co było.
Gratulacje Alu ! Jesteś najlepsza :)