17
09.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja także uważam, że gala była niedopracowana, razem to nie miało sensu, osobna Zamachowski i owszem. Nagłośnienie to nieporozumienie.
(2011.05.09)

info

0  
  0
To trzeba było ją dopracować. najłatwiej jest tylko wszystko krytykować!
kac (2011.05.09)

info

0  
  0
A moim zdaniem bylo super, naglosnienie też w końcu to nie koncert disco-polo.
też byłam (2011.05.09)

info

0  
  0
Jar Chojnacki mimo niedyspozycji to obok Cugowskiego, Zamachowskiego i Grońcowej to byl głos najwyższych lotów. .. Jarku więcej dystansu. .. .Cieszę się że nie zrezygnowałeś. .. ..
fan_JAR (2011.05.09)

info

0  
  0
Bilety były za 70zł!!!! - zatem tekst, ze trzeba było lepiej to zorganizować, jesli się podobało, nie jest za bardzo na miejscu. Ludzie za to zapłacili. ..
widzka (2011.05.10)

info

0  
  0
I za dużo za to co było.
(2011.05.10)

info

0  
  0
Gratulacje Alu ! Jesteś najlepsza :)
moniś (2011.05.12)

info

0  
  0