UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bilety były za 70zł!!!! - zatem tekst, ze trzeba było lepiej to zorganizować, jesli się podobało, nie jest za bardzo na miejscu. Ludzie za to zapłacili. ..

widzka

Anuluj