UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja także uważam, że gala była niedopracowana, razem to nie miało sensu, osobna Zamachowski i owszem. Nagłośnienie to nieporozumienie.
Ja także uważam, że gala była niedopracowana, razem to nie miało sensu, osobna Zamachowski i owszem. Nagłośnienie to nieporozumienie.