UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odpowiedz sam sobie na to pytanie, jeśli jesteś inteligentny. Wejdz do koscioła i wez jedną czy dwie rzeczy i powiedz księdzu, ze to Twoje. .. Niedawno, podczas Wielkiego Tygodnia, przed świętami wielkanocnymi, podnosiły się głosy "katolików z beczki" na elbląskich portalach, by zabronić procesji Drogi Krzyżowej przez miasto, bo to fe, nie ładnie, blokowanie drogi, paraliż komunikacyjny miasta i inne argumenty padały. A czemu nikt nie podniósł głosu, by zablokować tę świecką paradę próżności, oddającą kult i cześć przedmiotowi-zwykłemu kawałkowi materiału. O WY prześmiewcy m, coś się Wam w pustych główkach poprzewracało ! *florek*