UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak najbardziej w takim tytule można zapisać JP II. Ty nie ironizujesz, ty piszesz bzdury, przykro, że tacy ludzie w ogóle wypowjadaja sie na ten temat.
Jak najbardziej w takim tytule można zapisać JP II. Ty nie ironizujesz, ty piszesz bzdury, przykro, że tacy ludzie w ogóle wypowjadaja sie na ten temat.