UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najbardziej w takim tytule można zapisać JP II. Ty nie ironizujesz, ty piszesz bzdury, przykro, że tacy ludzie w ogóle wypowjadaja sie na ten temat.


Anuluj