UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak tylko was zobaczylem to od razu do was dobilem :) Do konca tez nie dojechalem bo musialem zmykac ale pozdrawiam wszystkich rowerzystow co milo spedzaja czas-w przeciwienstwie co do niektorych tu komentujacych. Milo tez bylo widziec wsrod uczestnikow takie perelki jak ta ladna pani w bialej kurtce-pozdrawiam

bike