15
19.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mieszkam przy FENIKSIE i pamiętam jak jezdził przez miasto pociąg. .. ..
jedzie pociąg z daleka (2011.04.20)

info

0  
  0
A z tyłu za dawnym FENIKSem, dzis Biedronka, był ceglany budynek z rampą wyładowczą. Taki sam budynek z rampą wyładowczą był takze przy obecnej ul. 3go Maja, przed przystankiem tramwajowym kierunek -Grunwaldzka. *florek*
(2011.04.20)

info

0  
  0
Przy 3 Maja stał zbożowiec z rampą
toms (2011.04.20)

info

0  
  0
A teraz samochody tarasują miasto tak że chodzić piechotą się nie da. Już lepszy był ten pociąg.
wiadomo (2011.04.20)

info

0  
  0
Problem tramwai rozwiązano pociągiem, kto chciał mógł załapać się na jazdę do szkoły lub pracy i to przez całe miasto. nawet do Feniksu składem można było podjechać.
karjak (2011.04.23)

info

0  
  0