A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mieszkam przy FENIKSIE i pamiętam jak jezdził przez miasto pociąg. .. ..
A z tyłu za dawnym FENIKSem, dzis Biedronka, był ceglany budynek z rampą wyładowczą. Taki sam budynek z rampą wyładowczą był takze przy obecnej ul. 3go Maja, przed przystankiem tramwajowym kierunek -Grunwaldzka.
*florek*
Przy 3 Maja stał zbożowiec z rampą
A teraz samochody tarasują miasto tak że chodzić piechotą się nie da. Już lepszy był ten pociąg.
Problem tramwai rozwiązano pociągiem, kto chciał mógł załapać się na jazdę do szkoły lub pracy i to przez całe miasto. nawet do Feniksu składem można było podjechać.