Zmuszone one są do dłuższego zatrzymywania się przy ul. 1 Maja i przy ul. Armii Czerwonej. Pociąg tarasuje także przejazd, przez który o tej rannej porze dążą do pracy pieszo mieszkańcy Elbląga. W liście skierowanym do naszej redakcji skarzą się oni, że przez ten pociąg spóźniają się do pracy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter