UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem tramwai rozwiązano pociągiem, kto chciał mógł załapać się na jazdę do szkoły lub pracy i to przez całe miasto. nawet do Feniksu składem można było podjechać.

karjak

Anuluj