UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie w głupoty piszecie ciekawe jakimi wy sami jesteście kierowcami. Bo wygląda na to że jeszcze nie byliście w takiej sytuacji. Przecież nic o tej osobie nie wiecie.


Anuluj