31
04.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
od 4 kwietnia bylo parę innych wypadkow na terenie elblaga, więc nie widzę potrzeby trzymania pare dni po fakcie tego typu informacji.
(2011.04.07)

info

0  
  0