UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak. .. widziałam ten samochód kilka dni temu na Płk Dąbka - właściciel jechał jak wariat. Nawet się zastanawiałam, czy nie zadzwonić w jego sprawie na policję. Tylko co z tego, że by go nawet wtedy zatrzymali - 500 zł mandatu za brak prawka i następnego dnia może dalej swoją bmka pomykać. Dobrze, że ją rozwalił i że nikomu nic się przy tym nie stało.
Magda...