Akcja "wypalanie traw" rozpoczęta
(fot. nadesłane)
Temat wypalania traw powraca co roku, po każdej zimie. O kolejnym takim nielegalnym procederze poinformowała nas czytelniczka z Kadyn, która przesłała nam informacje o wczorajszym (16 marca) pożarze. Zobacz zdjęcia.