UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne. Za wypalanie traw są kary. Rolnik może stracić dotacje (nie liche) z Unii. I nie pomaga. Bezmózgi robią to dalej bo po wypaleniu trawy, łatwiej im orać.


Anuluj