UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wypalający trawy to bezmózgi!!!!! wypalając trawy niszczą cały ekosystem łącznie z pożytecznymi dżdżownicami. tępe łby nie kumaja że na popiołach nie rośnie tak jak na naturalnym nawozie. debile wystarczy przeorać te trawy na jesieni -same zgniją tworząc nawóz. nie wybijecie wszystkich mieszkających tam zwierząt a przy okazji i kilku ludziom uratujecie życie bo te cholerne dymy ograniczaja widoczność na drodze o smrodzie nie wspomnę!!!!!

W. WHARTON