15
26.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Patrząc na spadający zespół Sambora rzeczywiście warto byłoby pozyskać Czarnecką - wyraźnie najlepsza z całego ich zespołu a i u nas miałaby miejsce. Poza tym - warta uwagi jest bramkarak Skonieczna - wykazuje wiele odwagi w interwencjach i powinna się sprawdzić. Robiła co mogła, ale przy dziurawej obronie, to i Szmal by nie zatrzymał EKS-u :-) Pozdro!
kibic EKS (2011.02.27)

info

0  
  0
A jednak "podpis" ma trochę racji. Z taką drużyną jak spadający z ligi Sambor Tczew ( 2 pkt. we wszystkich dotychczasowych meczach ) ten wynik to wstyd. Szczególnie, że Start przegrał drugą połowę tego smutnego spotkania 15 : 17.Na testowanie zawodniczek z ławy pan trener ma wiele innych okazji, a nie mecz na który przychodzą kibice i płacą za wstęp. Oczywiście, zaraz grono "fachowców" mnie zakrzyczy, ale ja będę trwał przy swoim, że "tabakiera dla nosa, nie nos dla tabakiery" i że panie szczypiornistki grają dla kibiców. I tym, mimo że nielicznym kibicom, należy się szacunek.
paterek (2011.02.28)

info

0  
  0
Oczywiście że podpis ma racje idąc na mecz chce zobaczyć, jak miażdży nasza drużyna Tczew. Okej ławka miała możliwość gry, ale nie dajmy sobie wpuszczać tyle bramek z taką drużyną. Co z tego, że gra była pod "kontrolą"?? skoro taka mała różnica bramek ?? Po co mamy pokazywać całej Polsce, że nie mamy dobrej ławki?? Wyprowadzamy na wynik z około 15 bramkową przewagą i ławka wchodzi do gry. A my mamy grę pod "kontrolą" i wygrywamy taka małą ilością bramek.
szczawior (2011.02.28)

info

0  
  0
anonymous - się śmiej, wyrażaj opinie swoją, ale nie obrażaj ludzi.
podpis (2011.02.28)

info

0  
  0
EKS STRAT ELBĄk przerypał 37 do 28 z vistalem łonczpolem
ehhh (2011.03.05)

info

0  
  0