A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Patrząc na spadający zespół Sambora rzeczywiście warto byłoby pozyskać Czarnecką - wyraźnie najlepsza z całego ich zespołu a i u nas miałaby miejsce. Poza tym - warta uwagi jest bramkarak Skonieczna - wykazuje wiele odwagi w interwencjach i powinna się sprawdzić. Robiła co mogła, ale przy dziurawej obronie, to i Szmal by nie zatrzymał EKS-u :-) Pozdro!
A jednak "podpis" ma trochę racji. Z taką drużyną jak spadający z ligi Sambor Tczew ( 2 pkt. we wszystkich dotychczasowych meczach ) ten wynik to wstyd. Szczególnie, że Start przegrał drugą połowę tego smutnego spotkania 15 : 17.Na testowanie zawodniczek z ławy pan trener ma wiele innych okazji, a nie mecz na który przychodzą kibice i płacą za wstęp. Oczywiście, zaraz grono "fachowców" mnie zakrzyczy, ale ja będę trwał przy swoim, że "tabakiera dla nosa, nie nos dla tabakiery" i że panie szczypiornistki grają dla kibiców. I tym, mimo że nielicznym kibicom, należy się szacunek.
Oczywiście że podpis ma racje idąc na mecz chce zobaczyć, jak miażdży nasza drużyna Tczew. Okej ławka miała możliwość gry, ale nie dajmy sobie wpuszczać tyle bramek z taką drużyną. Co z tego, że gra była pod "kontrolą"?? skoro taka mała różnica bramek ?? Po co mamy pokazywać całej Polsce, że nie mamy dobrej ławki?? Wyprowadzamy na wynik z około 15 bramkową przewagą i ławka wchodzi do gry. A my mamy grę pod "kontrolą" i wygrywamy taka małą ilością bramek.
anonymous - się śmiej, wyrażaj opinie swoją, ale nie obrażaj ludzi.
EKS STRAT ELBĄk przerypał 37 do 28 z vistalem łonczpolem